Укріплення берегів

Зміцнення берегів річок і водойм. Фахівці компанії відповідно до побажань замовника оперативно, якісно виконають оцінку ерозійної активності, розроблять проект і здійснять всі необхідні роботи з берегоукріплення ділянки.

Проблема захисту берегів річок і водойм сьогодні дуже актуальна. Від руйнівної дії водних потоків і ерозії берегів страждають сільськогосподарські угіддя, населені пункти, комунікації та інженерні об'єкти. Для запобігання небажаних явищ необхідний комплекс заходів, спрямованих на зміцнення берегів водойми. При цьому часто потрібно не тільки захистити берегову лінію від механічного руйнування водними потоками, але і забезпечити її водонепроникність. Зміцнення берега особливо актуально при спорудженні водовідвідних каналів, водоскидів дамб, при будівництві опор, конусів мостів, насипів для залізничних колій, автомагістралей.

На сьогоднішній день є велика кількість методів зміцнення берегів. Залежно від цілей і місцевих гідротехнічних умов використовуються різні конструкції і матеріали.

Основні типи зміцнення берегів, використовувані нашой компанією:

Зміцнення бетоном

Зміцнення бетоном

Ukreplenie Burr Oak

Ukreplenie Burr Oak

Зміцнення дубовим шпунтом

Зміцнення дубовим шпунтом

Зміцнення Габіони

Зміцнення Габіони

Зміцнення пластиковим шпунтом

Зміцнення пластиковим шпунтом

Зміцнення забираючи

Зміцнення забираючи

Конструкції, покликані зміцнити берегову лінію зводяться як на штучних, так і на природних водоймах і одночасно виконують кілька функцій. Вони поєднують у собі як декоративні, так і чисто практичні якості. Грамотне укріплення берега дозволяє запобігти зміна рельєфу місцевості, розмиття прилеглих територій і впоратися з небезпекою паводкових повеней.

Необхідність проведення укріплювальних робіт виникає як у великих водоймах, так і в невеликих, у тому числі створених на приватних ділянках як елемент дизайнерської композиції.